‘Rolüme şaşırmışlar ve mutlu olmuşlar’

Kanal D’de ekrana gelen ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ dizisinde Fecir karakterine hayat veren Burak Yörük, Magazin D’ye konuştu. Rolünden etkilendiğini belirten oyuncu, “Bunca yıl gözlemlediğim, hiçbir zaman idealize etmediğim, beğenmediğim bir insanı canlandırmak nasıl bir his olacak diye merak ettim. Oyunculuk bu köşeli karakterleri oynamak gibi geliyor bana… Biz oyuncular için işin zevkli kısmı kendimizden en uzak ve en alakasız karakteri oynamak bence” dedi.

Dizi yayına girdikten sonra sosyal medyadan da güzel yorumlar aldığını dile getiren Yörük, “Proje bir uyarlama ve senaryosunu bilenler tabii ki var. Başlarda kötü yorumlar bekledim aslında ama herkes çok iyi yorumlar yaptı. Zaten, ‘Beni Kanal D’de çok farklı göreceksiniz’ demiştim. Hakikaten şaşırmışlar, mutlu da olmuşlar. Bu tip köşeli bir karakterle takdir toplayabilmek tabii ki çok gurur ve onur verici bir şey… Fecir büyük bir sosyopat” diye konuştu.

Bu akşam saat 20.00’da Kanal D’de ekrana gelecek bölümde, babası tutuklanan Umut (Ekin Koç), Alev’in de (Serra Arıtürk) yardımıyla bu işin içinden çıkmaya çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x